Agroturystyka Skrzeczowscy

Gospodarstwo Agroturystyczne
Teresa i Franciszek Skrzeczowscy
26-008 Krajno-Zagórze 51
tel. 041 302-37-08

Gospodarstwo położone jest w sercu Gór Świętokrzyskich, u stóp najwyższego szczytu Łysicy.

Do wyłącznej dyspozycji gości  przeznaczone jest całe piętro budynku, dwa dwu-osobowe i dwa trzy-osobowe pokoje z telewizorami i bezprzewodowym dostępem do internetu, na piętrze znajduje się również łazienka wyłącznie do dyspozycji gości.

Na miejscu można wykupić całodzienne wyżywienie z produktów pochodzących z własnego gospodarstwa.

Zarówno zimą jak i latem na gości czeka szereg możliwości spełnienia wolnego czasu. Do głównych atrakcji zimowych należą okoliczne wyciągi narciarskie. W odległości 300 metrów od gospodarstwa znajduje się Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno, gdzie zimą można skorzystać z wyciągu narciarskiego o długości 800 m, snowparku  (snowboard)  a latem równie aktywnie spędzić czas w parku linowym, bądź jeżdżąc na quadach.  Ogromną atrakcją jest również Aleja Miniatur, gdzie można z dziećmi odbyć wycieczkę edukacyjną po najodleglejszych zakątkach świata.
Na gości czekają także okoliczne szlaki turystyczne, a latem ścieżki rowerowe i zbiorniki wodne (Wilków, Cedzyna).

Na terenie gospodarstwa znajduje się: zjeżdżalnia dla dzieci, piaskownica oraz huśtawki, jak również  miejsce na grilla, ognisko.

Dla zmotoryzowanych ogromne podwórko zapewnia  miejsce do zaparkowania samochodu.

Gospodarstwo jest doskonałą bazą wypadową w najciekawsze miejsca regionu świętokrzyskiego (Kielce, Świętokrzyski Park Narodowy, Zamek w Bodzentynie, Święty Krzyż-Zespół Klasztorny, Jaskinia Raj, Skansen w Tokarni, Zamek w Chęcinach, Dworek Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, Zamek Krzyżtopór… i wiele innych…).

Położenie gospodarstwa na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego czyni je godnym zainteresowania dla wielu turystów. Wszystkim pracującym w pośpiechu, niepowtarzalna aura tworzona ręką matki natury pozwala wyłonić się z gwaru wielkomiejskiego życia i prawdziwie odpocząć w kontakcie z przyrodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *