Kolejny tydzień wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krajnie rozpoczęliśmy „podróżą do Indii”.

   W poniedziałek 12 sierpnia już od godziny 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Krajnie zgromadziło się dużo dzieci, a powodem tego była nasza wirtualna wycieczka do Indii.DSCN2005 Warsztaty poświęcone kulturze Indii prowadziła mgr Magdalena Nowak, która jest wolontariuszem z Fundacji Promocji Współpracy Między Polską i Europą oraz Azją Wschodnią i Azją Południowo-Wschodnią „East-West”. Podczas powyższych zajęć dzieci miały okazję poznać wiele ciekawostek dotyczących Indii oglądając prezentację multimedialną, mogły również zobaczyć oraz przymierzyć tradycyjne stroje indyjskie, posłuchać legend. Spotkanie zakończyło wspólne malowanie.

DSCN1973Wtorek rozpoczęliśmy zajęciami ruchowymi które prowadziła Pani Kamila Mróz. Później odbyły się zajęcia taneczne, zajęcia wokalne oraz zajęcia artystyczne prowadzone przez Panią Katarzynę Majchrzak. W międzyczasie w świat muzyki wprowadził nas Bartosz Adamczyk, ucząc dzieci tajników gry na perkusji.

 

 

W środę odbył się turniej cymbergaja. PotemDSCN2053 czas spędzaliśmy na wspólnych grach i zabawach.

W piątek odbyły się turnieje cymbergaja oraz piłkarzyków, a także zajęcia taneczne i wokalne. Na zakończenie odbyły się zajęcia artystyczne.

 

 

 

Dziękuję za tak dużą frekwencję i zapraszam do spędzenia kolejnego tygodnia z naszym Domem Kultury – mówi Joanna Winiarska kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Krajnie.