Linia 47 ZTM przedłużona do Krajna-Zagórze

W sobotę 31.06.2014r.odbyło się uroczyste otwarcie przedłużonej z Krajna Parceli do Krajna Zagórze mpk 1 mpk 2 mpk 3linii autobusowej nr 47 Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach, po długich staraniach mieszkańców tej miejscowości i przede wszystkim sołtysa Krajno Zagórze, radnych z Krajna Marzeny Jamrożek, Grzegorza Skiby i wójta gminy Górno Przemysława Łysaka, uruchomienie tego połączenia kolejny krok na drodze do uzyskania przez mieszkańców tej części gminy łatwiejszej, szybszej i wygodniejszej możliwości dojazdu do Kielc.
W sobotni poranek na przystanek do Krajna Parcele przybyło KGW z Krajna by odbyć pierwszy kurs na tym odcinku. Mimo bardzo wczesnej pory, oprócz pasażerów pierwszego kursu, zjawili się także mieszkańcy Krajna Zagórza, by móc uczestniczyć w tym długo oczekiwanym zdarzeniu i podziękować za poprawę komunikacji, która bardzo ułatwi im życie. Okolicznościowy prezent od wójta Przemysława Łysaka otrzymał kierowca autobusu (mapę gminy Górno).

 

 

 

 

 

Linia nr 47, w soboty i niedziele będzie wykonywała kursy do miejscowości Krajno Zagórze z przystankiem końcowym na terenie parkingu „Parku Rozrywki i Miniatur – Sabat Krajno”.

Rozkład jazdy: Krajno-Zagórze – Kielce, Ślichowice:rozkład jazdy ZTM Krajno-Zagórze

 

 

 

 

Rozkład jazdy: Kielce, Ślichowice – Krajno-Zagórze: rozkład jazdy ZTM Slichowice-Krajno-Zagórze