„Muzyczno-rytmiczna” młodzież z Krajna na Dniu Pieroga

W niedzielę 22.09.2013 w Krajnie odbył się festyn pod hasłem „Dzień Pieroga”
Przybyłym gościom czas umilały okoliczne zespoły ludowe a także nasz lokalny zespół muzyczny Crazy Melodies i grupa taneczna Dancing Stars, obie grupy prowadzone są przez panią Katarzynę Dziekańską. Występy były jak zwykle bardzo udane, bo zarówno muzycy jak i tancerze dali wspaniały popis własnych umiejętności.
Crazy Melodies zagrał między innymi utwór „Święto pieroga w Krajnie”, napisany przez dziewczyny specjalnie na tę okazję. Natomiast do sześciu czternastolatek tworzących Dancing Stars dołączył Wiktor Krawczyk, który w tańcu czuje się jak ryba w wodzie. Gdy wskoczył na scenę publiczność zamarła patrząc, co ten dziesięciolatek wyprawia. A wywijał takie salta, podskoki, różnego rodzaju fikołki jakby był z gumy i to wszystko w rytm muzyki.

– Czuliśmy się jak w programie „Mam talent”, bo naprawdę to, co się działo na scenie było niesamowite. Te dwa młodzieżowe zespoły to niepodważalny dowód na to, że w Krajnie jest bardzo zdolna młodzież – skomentowała Barbara Stochmal, która na festyn do Krajna przyjechała z Kielc.

Ważne jest, że obydwa zespoły bardzo się lubią i łza zakręciła mi się w oku, gdy zobaczyłam jak Martyna z Crazy Melodies bierze na ręce Wiktora z Dancing Stars i oboje szczerze sobie gratulują występu – powiedziała Katarzyna Dziekańska (opiekunka obu zespołów) i dodała, że zawsze stara się, aby w zespołach nie było zgrzytów, bo zgoda, wzajemne zrozumienie i tolerancja to oprócz talentu, uzdolnień i umiejętności niezbędny element by nie było rozdźwięków i wszystko „grało” jak należy.

[Not a valid template]