Sukces Zespółu „Crazy Melodies”

Zespół „Crazy Melodies” z Krajna  zajął III miejsce w  I Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Strawberry Song”, który odbył się 07.06.2013 roku w Gminnym Centrum Tradycji i Turystyki Gór Świętokrzyskich w Bielinach. To ogromny sukces zważywszy na fakt, że zespół powstał stosunkowo niedawno. Pomysłodawczynią utworzenia zespołu była Pani Katarzyna Dziekańska. Nazwę zespołu wybrały: Patrycja Mańkus, Ola Kuroś i Patrycja Krawczyk – wchodzące w skład zespołu.
To bardzo miłe, grzeczne i zdolne dziewczyny – chwali swoje podopieczne p. Kasia i mówi, że do konkursu zgłosiła je w ostatniej chwili.
Wiedziałam, że poziom konkursu jest bardzo wysoki i obawiałam się czy damy radę się przygotować, bo szykowałyśmy się właśnie na „Budzenie Sienkiewki” w Kielcach i na imprezę „Całe Górno czyta dzieciom”, ale zaryzykowałam i jak widać było warto. Poza tym dziewczynki mają rozsądnych i mądrych rodziców, którzy bardzo je wspierają i zawsze można liczyć na ich pomoc. To najwspanialszy urodzinowy prezent jaki dostałam”  – cieszy się p. Kasia, która właśnie 7 czerwca miała urodziny.

 

Zespół Crazy Melodies będzie można usłyszeć już w niedzielę 16 czerwca na festynie w Leszczynach.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

 

 

[Not a valid template]