Wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krajnie ciąg dalszy

Kolejny tydzień wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krajnie mija pod hasłem „Gry i zabawy”. DSCN2082

W poniedziałek na zajęciach plastycznych robiliśmy kolorowe ramki. Potem pod czujnym okiem Pani Magdaleny Nowak oraz Wojciecha Ostrowskiego na scenie naszego GOK-u odbył się konkurs „Mam talent” podczas którego dzieci prezentowały swoje zdolności wokalne, taneczne i recytatorskie. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał w nagrodę słodką niespodziankę. Wtorek tradycyjnie rozpoczęliśmy z Panią Katarzyną Majchrzak zajęciami tanecznymi.DSCN2101

Potem odbyły się zajęcia wokalne. Następnie Pan Bartosz Adamczyk  poprowadził naukę gry na perkusji. W środę gry i zabawy prowadziła Pani Milena Kudlińska oraz Pani Kamila Mróz. Na początek było odgadywanie rebusów, potem wspólne rozwiązywanie zagadek.

W czwartek odbył się kolejny turniej w cymbergaja oraz piłkarzyki, a podczas warsztatów plastyczno-techniczych robilismy robić chińskie lampiony, które ozdobią naszą salę podczas „Dnia Chińskiego”. DSCN2185 

Piątek rozpoczniemy zajęciami tanecznymi, potem odbędą się zajęcia wokalne. Na końcu odbędą się zajęcia artystyczne. Jak wiemy sport to zdrowie toteż tematem przewodnim mijającego tygodnia są gry i zabawy dlatego właśnie pomiędzy poszczególnymi zajęciami odbywają się zabawy na świeżym powietrzu tak jak babington czy gra w piłkę. Dzieci bardzo chętnie biorą udział w proponowanych przez nas zajęciach.

DSCN2182 DSCN2144 DSCN2110

Mamy już stałych bywalców ale również z dnia na dzień pojawiają się nowe twarze – mówi z radością Joanna Winiarska kierownik GOK zapraszając pozostałe dzieci oraz młodzież gminy Górno do wspólnego spędzania wakacyjnego czasu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Górnie z siedzibą Krajno-Parcele 24B.